Reçine Kolye Fiyatları

Yazan mehmet 20/03/2018 0 Yorumlar

 

Reçine Kolye modellerimizin hepsinin aşaması ve verilen emek farklı olduğundan, Reçine Kolye Fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Birbirine benzer iki model arasında göreceğiniz fiyat farkları bununla alakalıdır.

Bazı modeller tek seferde bitirilirken, bazı modeller iki, üç veya daha fazla işlem görmektedir. Özellikle kurutulmuş bitki kullanılan Kolye Fiyatları bundan daha çok etkilenmektedir.

Reçine içerisinde bulunan obje veya bitkilerin her biri farklı özelliktedir. Ağırlık, renk, kütle gibi etkenler değiştikçe üretim aşamasında da zorluklar baş gösteriyor.

Reçine Hakkında bilgisi olanların anlayacağı gibi reçinenin birde kuruma süresi ve sertleşme süresi vardır. Bu süreçlerde objeler reçine içerisinde farklı tepkimlere girmektedir. Buda Kolyeların üretim sürelerini ciddi olarak etkilemektedir.

Herşeyden önce estetik olarak güzel olmasını sağlamaya çalışırken, uzun ömürlü bir parlaklığada sahip olması gereken Kolyelar üretildikten sonrada farklı testlere tabi tutulmaktadır. Bunlar bizim tecrübelerimizle şekillenirken, bazı durumlarda deneme yanılma yönteminide kullanmaktayız.

Bu sebeple Kolye Fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. 

Mutlu alışverişler.

Mojo Tasarım

Yorum Yaz