Mojo Tasarım Hakkında

Seçilen takı zerafeti ve kişiliği yansıtır. Mojo Tasarım olarak biz bunu çok iyi biliyoruz. Bu bilgimizi ve geçmiş yılların vermiş olduğu iş tecrübemizi sizler için hazırladığımız özel takı tasarımlarımıza aktarıyoruz. 2015 yılında ticari faaliyetlerimize başladığımız günden beri tamamen el emeği olan özel takı tasarım ürünlerimizde aynı zamanda reçine ve doğal malzemeler kullanmayı tercih ediyoruz. Doğanın güzelliklerini sizler için sevgiyle ve aşkla harmanlayarak hazırladığımız kişiye özel takı tasarımları ile sunuyoruz.


Mojo Tasarım Farkı Nedir?

Mojo Tasarım ürünlerinin en önemli özelliği el ile üretilmesi ve kişiye özel olması yani satın aldığınız birçok ürünün ikincisinin olmamasıdır. Bu nedenle ürünlerimize sahip olmak müşterilerimiz için bir ayrıcalık olduğunu belirtebiliriz. Mojo Tasarım tam bu noktada diğer firmalardan belirgin şekilde ayrılmaktadır. Bizler takı dünyasının ahengini yakalamayı değil aksine ona yön vermeyi hedefliyor ve doğal el işi ürünlerimizi buna göre tasarlıyoruz. Sitemizde gördüğünüz ürünler tasarımcılarımızın doğaçlama yöntemi ile oluşturduğu ürünlerdir. Özellikle hayal gücü ve reçinenin sunduğu sonsuz tasarım imkanı ile geniş bir ürün yelpazesini yakalıyoruz. Bununla beraber bazı sergilediğimiz doğal takı ürünlerimizden birden fazla görebilirsiniz. Bunun nedeni ise bu modellerimizde kullandığımız bujiteri malzemeleri üzerine boyama yöntemi yapılması metodu ile üretildiği için model sapmasının olmamasıdır. Ancak şunu belirtelim ki doğallık konusunda yine aynı kaliteye sahip ürünlerdir.


Mojo Tasarım Olarak Amacımız

Amacımız takı severlere özel, doğal malzemeler ve reçine ile kişiye özel takı tasarımlarımızı kusursuz şekilde sunmaktır. Mojo Tasarım ürünleri arasında reçine kolye, kolye ucu, bileklik, küpe ve yüzük gibi alternatifler bulunuyor. Bizim size verdiğimiz söz ise tüm bu ürünlerimizin üzerine hayal gücümüzü ve doğanın sunduğu imkanları birleştirerek size özel tasarımları beğeninize sorunsuz şekilde sunmaktır.

El işi reçine takı ürünlerimizi sitemiz üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerimiz özel ve tek üretim olduğundan güncel olarak sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeniz sizin açınızdan avantajlı olacaktır. Bu sayede ürettiğimiz kişiye özel tasarım modellerini herkesten önce siz sahip olabilirsiniz. Mojo Tasarım sizlere hayallerinizin de ötesinde modeller sunmaya devam edecektir...